EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ekran Görüntüsü - 1
Ekran Görüntüsü - 2
Ekran Görüntüsü - 3
Ekran Görüntüsü - 4
Ekran Görüntüsü - 5
Ekran Görüntüsü - 6
Ekran Görüntüsü - 7
Ekran Görüntüsü - 8
Ekran Görüntüsü - 9
Ekran Görüntüsü - 10
Ekran Görüntüsü - 11
Ekran Görüntüsü - 12
Ekran Görüntüsü - 13
Ekran Görüntüsü - 14
Ekran Görüntüsü - 15
Ekran Görüntüsü - 16

CafePlus Nedir? Ne işe Yarar?

CafePlus programıyla bilgisayar, oyun konsulu ve masa tabikibi yapabilir ,kafenizde Server-Client veya Client-Client arası mesajlaşma sistemini aktif edebilirsiniz. Çok fazla bilgisayarınız var ve müşteri trafiğiniz yoğun ise birden fazla kasiyer çalıştırıyor olabilirsiniz. Client bilgisayardan yazıcılarınıza gönderilen belgeler sayfa sayısına göre otomatik olarak ücretlendirilir ve hesaba eklenir.

Müşteri istediği dakikayı hesap açılışında belirterek bilgisayarın süre sınırı sonunda otomatik kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. Kafenizde belirttiğiniz siteler listesine erişimi sınırlandırabilirsiniz. Böylece zararlı içerik bulundurması muhtemel siteleri engelleyebilir kafenizi güvende tutarsınız.

Kafenizde ek olarak kafeterya tarzı bir bölümünüz bulunuyorsa müşterilerinize çay, kahve veya fastfood tarzı ürünlerin satışını yapabilir, hesaplarını takip edebilirsiniz. Detaylı raporlama sistemiyle işletmenizden elde ettiğiniz gelir giderleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sürekli geliştirilmeye devam eden CafePlus programıyla uzak yardım sistemi ile client makinelere ana makine üzerinden bağlantı sağlayabilir, kafenize ait Steam hesaplarını kiralayabilirsiniz. Mobil uygulaması sayesinden de dilediğiniz yerden bilgisayarları kullanıma açma, hesap kapatma ve satış raporlarını görüntülüme işlemlerini yapabilirsiniz.

Pratik kullanımlı CafePlus programı ile ;

  • Bilgisayar, oyun konsolu ve masa takibini yapabilir,
  • Server ve clientler arası dosya gönderme ve alma sistemini kullanabilir,
  • Yasak site kontrolü (URL ve kelime bazında)
  • Üye, cari, stok ve muhasebe takip işlemlerini yapabilir,
  • Bonus sistemi ve bilet basımını yapabilir,
  • Elektrik kesintisini ekleyebilir,
  • Personel kaydı ve yetkilendirme sistemi ile veri güvenliğinizi garantileyebilirsiniz.
Devamını Göster