Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER

CafePlus12 Hakkında

İnternet cafe, bilardo salonu ve playstation cafelerde sirkülasyon oldukça fazladır. İçeride sürekli, yemek siparişleri, saatlik masa açılışları, bilgisayar çıktıları, dosya transferi, yasaklı sitelere girişin kontrolü gibi pek çok konunun hızlıca çözümlenmesi gerekir . Bu işlemlerin manuel olarak yönetilmesi oldukça güçtür. CafePlus internet cafe ve playstation cafe yönetimi programımız sizlere operasyonel işler için farklı çözümler sunabilmektedir.

İnternet kafelerde, playstation ve bilardo salonlarında hızlı çözümler ile operasyonları yürütebildiğiniz CafePlus programı ile bilgisayar, oyun konsolu ve masa takibini yapabilir; server ve clientler arası dosya gönderme ve alma sistemini kullanabilir, üye ve muhasebe işlemlerinin takibi gibi pek çok konuya çözüm üretebilirsiniz.

Ayrıca mobil platformlardan masa işlemlerini yönetebildiğiniz cafeplus mobil uygulama(Android & IOS) desteği ile de internet cafenizde olmasanız bile yönetimi işlemlerini kusursuzca ilerletebilirsiniz.